Limburgse Interclubcompetitie 2019 - 2020
Ploegopstellingen, speellokalen en correspondenten
Opgave van de aangepaste elo's
701 KHSC O'KELLY
Speellokaal: KA +, Capucienenstraat 28, 3500 HASSELT (Tel.: 0497/11.96.96)
Ploegen 1+2+3+4: Vr. 20u (Krista Dethier: Tel.: 0479/24.68.33; E-mail: krista.dethier@telenet.be)
Hasselt 1 Hasselt 2 Hasselt 3
1 05606 Swijsen, Lars 2185 1 11210 Bex, Lennert 1965 1 48836 Steyls, Kristof 1998
2 14231 Theunissen, Kris 2100 2 99691 Bollen, Jan 1964 2 35645 Cornelius, Joerg 1979
3 06858 Schuermans, Robert 2052 3 91430 Rahier, André 1869 3 20800 Vanstraelen, Roel 1927
4 40657 Merchiers, Koen 2018 4 40525 Indemans, Rudi 1843 4 11897 Sels, Marc 1844
Hasselt 4 Reserven
1 95168 Verbeek, Geert 1833 03689 Berta, Jos 1708 09849 Vaneylen, Urbain 1654
2 46124 Moors, Dries 1810 11208 Buelen, Billy 1689 10264 Marcoen, Tom 1614
3 53163 Reenaers, Johan 1750 20451 Pools, Robert 1688 19739 Steegmans, Steven 1599
4 99398 Colemont, Patrick 1749 18261 Picard, Herve 1676 50200 Swijsen, Willy 1455
Reserven vervolg
44962 Raes, Tom 1416 16241 Cobben, Hendrik 1332 19725 Brien, Peter 1165
10701 Dethier, Krista 1380 12556 Bork, Heinz 1306 15682 Mathijs, Lars 1160
14691 Boesmans, Peter 1377 10234 Govarts, Johny 1179 18225 Chakhovich, Mikhail 1155
50207 Jordens, Ferdinand 1373 21084 Kucuktopal, Burak 1170 16025 Broeders, Michel 1150
703 DE NIEUWE TOREN - EISDEN
Speellokaal Eisden: SNOOKER SPORTS, Rijksweg 360, 3630 MAASMECHELEN (Tel.: 089/76.07.93)
Speellokaal MSK-Dilsen: CAFE 'T UCHTERHOES, Steenkuilstraat 54, 3650 STOKKEM (Tel.: 0497/32.38.69)
Ploegen Eisden: Vr. 20u (Luc Cornet; Tel.: 0474/99.52.74; E-mail: luc.cornet@telenet.be)
Ploegen MSK-Dilsen: Vr. 20u (Geri Schols; Tel.:+31/6/486.755.62; E-mail: geri_schols@hotmail.com)
Eisden 1 MSK-Dilsen 1 MSK-Dilsen 2
1 16020 Van Meegen, Ruud 2300 1 11001 Miesen, Fabian 2196 1 30384 De Cauter, Wolfgang 2047
2 48992 Driessens, Patrick 2265 2 11486 Mengerink, Ynze 2107 2 17689 Bergmans, Dirk 2017
3 23779 Simenon, Jozef 2223 3 13655 Hoornstra, Hans 2069 3 96555 Vos, Ed 2004
4 07056 Van Den Berg, Bram 2220 4 11986 De Mon, Gino 2057 4 46167 Van Rijsewijk, Ad 1952
Eisden 2 Reserven
1 99512 Cardinaels, Jean 2050 16635 Bouma, Peter 1862 16879 Maessen, Roy 1780
2 10537 Merx, Bob 2015 95001 Willen, Ronny 1835 31054 Mocsnik, Robbie 1776
3 53457 Bischoff, Gerard 1960 15052 Morren, Eric Jan 1807 8419 Cornet, Luc 1774
4 44172 Maurissen, Wim 1959 71820 Kuijpers, Domien 1789 09687 Verkissen, Eddy 1759
Reserven vervolg
11177 Jacobs, Hein 1752 43885 Venken, Kenneth 1569 11993 Harder, Cindy 1323
37311 Goenen, Ferhat 1731 2909 Berben, Jaak 1524 15575 Dyserinck, Thomas 1228
14265 Montforts, Ton 1633 19786 Kuypers, Filip 1500 13429 Bigi, Ernesto 1189
43214 Segers, Jan 1631 14745 Heylen, Leo 1414 12091 Kuypers, Anouck 1184
18383 Grobet, Sam 1598 16402 Donaldson, Larry 1358 12268 Corstjens, Andre 1181
37702 Sarrechia, Benito 1585 17080 Movsisyan, Laert 1340 21044 Kolkiran, Ismail 1175
29351 Schols, Geri 1576 17077 Movsisyan, Julia 1330
707 LOOISE SCHAAKKRING
Speellokaal: Cultureel Centrum HET LOO, Vismarkt 32, 3980 TESSENDERLO (Tel.: 013/35.53.20)
Ploeg 1: Vr. 20u (Roger Jacobs; Tel.: 0498/69.84.72; E-mail: jacobs.rog@gmail.com)
Tessenderlo Reserven
1 31186 Cluyts, Marc 1928 14791 Neven, Rony 1514
2 03336 De Wel, Herman 1776 15139 Meyermans, Hugo 1493
3 03387 Kiebooms, Julien 1661 90123 Jacobs, Roger 1482
4 31208 Plu, Gustaaf 1548 03344 Claes, Jozef 1398
708 NLS NOORDLIMBURGSE SCHAAKKRING
Speellokaal: Wildertzaal in DE SOEVEREIN, Sportveldenstraat 10, 3920 LOMMEL (Tel.: Geen)
Ploegen 1+2: Vr. 20u (Jan Lagrain; Tel.: 0473/72.92.94; E-mail: nlslommel@gmail.com)
NLS 1 NLS 2 Reserven
1 20028 Hovhannisyan, Mher 2446 1 39217 Jansen, Ruud 2144 22721 Geboers, Jimmy 1833
2 13551 Van Der Heijden, Alan 2306 2 10785 Van Kessel, Wessel 2140 18465 Cuvelier, Annelies 1805
3 26824 Schoemans, Roy 2236 3 11483 Schenning, Albert 2027 39284 Schepens, Vincent 1800
4 44709 Lagrain, Jan 2151 4 25704 Swevels, Barry 1988 31330 Op De Beeck, Lode 1719
Reserven vervolg
13706 Polat, Yasin 1647 20052 Minnoye, Filip 1302 13281 Scharlee, Constantijn 1230
36251 Steurs, August 1641 13290 Ooms, Bram 1300 20459 Van Dijck, Joris 1220
02003 Thijs, Leon 1616 28479 Pots, Jos 1290 17593 Van Dijck, Thijs 1210
44717 Lagrain, Martin 1550 17597 Cox, Bram 1280 17763 Van Os, Sebastian 1200
13288 Marien, Jef 1549 19285 Cox, Pieter 1270 21411 Vanlievenogen, Diego 1190
47244 Wouters, Bart 1501 21418 Eben, Tobias 1260 17586 Vreys, Robin 1180
07293 Janssens, Eddy 1498 17602 Groeneveld, Warre 1250
15511 Van Roon, Ton 1454 20464 Hendrix, Daan 1240
712 SCHAAKVERENIGING LEFÈVRE
Speellokaal: TAVERNE ARGUS, Slachthuisplein 1, 3400 LANDEN (Tel.: 0478/65.47.33)
Ploegen 1+2+3: Vr. 20u (Michel Vandecan; Tel.: 0475/43.29.87; E-mail: michel.vandecan@telenet.be)
Landen 1 Landen 2 Landen 3
1 12107 Polaczek, Richard 2367 1 55603 Carcan, Stephane 1966 1 41831 Lombart, Philippe 1847
2 91308 Hautot, Stéphane 2345 2 92967 Pilawski, Stephane 1887 2 14893 Pierle, Willem 1824
3 56359 Fogel, Pierre 2103 3 01848 Dooms, Stefan 1858 3 12908 Mesotten, Raf 1808
4 95052 Zamparo, Sergio 2036 4 83275 Oger, Daniel 1850 4 37991 Deserrano, Gertjan 1807
Landen 4 Reserven
1 37401 Vandecan, Michel 1839 60241 Charles, Freddy 1673 21283 Ceyssens, Benjamin 1590
2 56278 Tutenel, Erik 1773 14530 Snyers, Antoine 1622 07552 Conard, Jose 1513
3 65331 Martin, Fabrice 1769 15607 Windey, Luc 1611 73393 Oostenbach, Ronny 1503
4 65722 Piron, Jean-Marie 1740 14015 Caers, Gert 1593 10148 Bosman, Luc 1442
Reserven vervolg
11995 Hendrickx, Wim 1418 13223 Vermeulen, Guido 1332 16682 Bangels, Yarne 1190
59463 Marmenout, Sylvain 1412 10381 Hoebrechts, Roger 1213 15155 De Bouvre, Arno 1180
21290 Luxem, Kim 1400 16117 Electeur, Robin 1200
713 SCHAAKCLUB LEOPOLDSBURG
Speellokaal: TAVERNE DRAKAR, Antwerpsesteenweg 129, 3970 LEOPOLDSBURG (Tel.: 011/40.12.69)
Ploeg 1: Za. 14u (Kimball Rosseel; Tel.: 0478/40.06.52; E-mail: kimball.rosseel@skynet.be)
Leopoldsburg Reserven
1 23108 Goossens, Roel 2354 10946 Akulov, Lev 2026 10949 Akulova, Alicia 1706
2 16874 Van Der Weij, Anton 2205 08613 Slootmaekers, Romain 2009 13297 Akulov, Mikhail 1688
3 30775 Aglave, Arnaud 2071 51799 Maes, Patrick 1909 07781 Van Loock, Jozef 1678
4 22403 Weiler, Marc 2052 96786 Rosseel, Kimball 1746 18082 Gesquiere, Jozef 1676
Reserven vervolg 
14824 Akulov, Vladimir 1371 14197 Maas, Willem 1278 16399 Camps, Rune 1215
15498 Akulov, Yaroslav 1327 14794 Akulov, Vsevolod 1232 16407 Camps, Senne 1210
714 PELTER PION OVERPELT
Speellokaal 1+2: 'T PELTERKE, Jeugdlaan 4, 3900 OVERPELT (Tel.: 011/64.14.65)
Speellokaal 3: DE PEEL, Norbertinessenlaan 7, 3910 NEERPELT (Tel.: 011/44.73.22)
Ploegen 1+2: Vr. 20u (Marc Van Stiphout; Tel.: 0496/22.49.01 ; E-mail: vanstiphout.marc@skynet.be)
Ploeg 3: Za. 14u (Marc Van Stiphout; Tel.: 0496/22.49.01 ; E-mail: vanstiphout.marc@skynet.be)
Pelt 1 Pelt 2 Pelt 3
1 15022 Velicka, Petr 2428 1 10978 Verheyen, Olivier 2175 1 95184 Gijbels, Rudi 1860
2 47732 Soors, Stef 2389 2 93351 Oberweiss, Paul 1973 2 55964 Nijssen, Peter 1859
3 22543 Hamblok, Roel 2278 3 87238 Bils, Marc 1946 3 34959 Meekers, Geert 1834
4 14043 Sleurs, Juliette 1862 4 10590 Swennen, Fleur 1861 4 94854 Cesar, Andre 1788
Reserven
16768 Nielandt, Jonas 1695 29751 Theuwissen, Elias 1543 17813 Groffils, Raf 1192
32239 De Duffeleer, Philippe 1685 59765 Van Moll, Johan 1510 16296 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1189
38890 Van Stiphout, Marc 1679 16670 Mernier, Martin 1348 17851 Heynickx, Andreas 1186
86894 Jannis, Guido 1670 16673 Mernier, Simon 1273 18017 Saenen, Louis 1183
14427 Englicky, Pavel 1663 16601 Huysmans, Quinten 1252 17852 Huysmans, Carsten 1180
17556 Mernier, Guillaume 1640 13976 Jeurissen, Brent 1249 17004 Kuijpers, Sarie 1177
39373 Vercauteren, Daniel 1634 20940 Son, Andries 1223 19478 Schouteden, Linda 1170
56189 Theuwissen, Piet 1615 15487 Kuijpers, Maura 1200
86983 Verbeek, Mark 1551 17827 Groffils, Leonard 1195
725 VLIJTINGEN
Speellokaal: PAROCHIAAL CENTRUM, Kloosterstraat 16, 3770 VLIJTINGEN (Tel.: Geen)
Ploeg 1: Vr. 20u (Jurgen Cleuren; Tel.: 0474/58.16.29; E-mail: jurgen_cleuren@hotmail.com)
Vlijtingen Reserven
1 57118 Cleuren, Jurgen 1824 87319 Crauwels, Danny 1630 40983 Byloos, Jef 1396
1 87343 Jeurissen, Willy 1718 06271 Cleuren, Bertho 1617 12073 Monard, Hubert 1241
2 48143 Cleuren, Cornelis 1694 97183 Nulens, Ernest 1558 87394 Vranken, Andries 1230
4 54534 Mebis, Roland 1683 10132 Gulikers, Ruud 1557
727 PHILIDOR GENK
Speellokaal: CAFÉ MENG, Grotestraat 2, 3600 GENK (Tel.: 089/35.21.31)
Ploeg 1: vr. 20u (Marc Kocur; Tel.: 0476/32.36.37; E-mail: marcko2@hotmail.com)
Genk Reserven
1 03003 Lenaerts, Lennert 2350 03778 Kocur, Marc 1931 11484 Bonhomme, Geert 1654
2 10800 Bratuszewski, Jorden 2062 06696 Monnens, Georges 1926 10671 Lenaerts, Robbe 1596
3 31879 Kocur, Johan 2054 11615 De Ryck, Johan 1797 86657 Kortzorg, Philippe 1544
4 54755 Martens, Ludo 1951 10200 Bielen, Wesley 1748 44466 Cleijnen, Bart 1527
Reserven vervolg
99424 Cleuren, Johnny 1336 16347 Verdeyen, Carine 1160
98142 Herbots, Luc 1331 19295 Koenig, Rainer 1155
732 HOUTHALEN-OOST
Speellokaal: CAFÉ PAROCHIAAL CENTRUM, Tulpenstraat 15, 3530 HOUTHALEN-OOST (Tel.: 089/25.21.37)
Ploegen 1+2: Za. 14u15 (Jeroen Cillen; Tel.: 0478/45.35.20; E-mail:  jeroencillen@yahoo.com)
Houthalen-Oost 1 Houthalen-Oost 2 Reserven
44041 Grecuccio, Nicola 2145 14989 Reyes Quesada, Yunior 2023 14342 Stanssens, Lowie 1441
10474 De Coninck, Erik 1989 39535 Lehaen, Frank 1930 13618 Kumpen, Kurt 1439
48259 Cillen, Jeroen 1876 12667 Kumpen, Jona 1762 15463 Gelders, Hanne 1387
54569 Karpez, Dani 1478 11485 Conte, Roberto 1472 19574 Boatca, Luca 1374
Reserven vervolg
13773 Conte, Fortunato 1354 15483 Van Eester, Vic 1169 19124 Van Achte, Seppe 1165
15467 Gelders, Marte 1204 16711 Lehaen, Lars 1168 19007 Musiek, Yvar 1164
15720 Van Eester, Jef 1172 19131 Hanssen, Casper 1167
15469 Gelders, Flore 1170 19591 Vdovychenko, Viktoriia 1166
733 SINT-TRUIDENSE SCHAAKCLUB
Speellokaal: CAFÉ DE BRON, Naamsesteenweg 2, 3800 ST.-TRUIDEN (Tel.: 011/67.21.29)
Ploeg 1: Vr. 20u (Bert Vollon; Tel.: 0498/08.03.99; E-mail: v.bert@belgacom.net)
Ploeg 1 Reserven 
1 08087 Ibishi, Fehat 1797 04961 Vollon, Bert 1487
2 19143 Duchateau, Arnout 1699 43991 Poets, Wim 1386
3 13421 Bedert, Bernard 1527 17539 Aerts, Bart 1250
4 97204 Noben, Jean-Paul 1519 21281 Geukens, Otto 1200
736 HEUSDEN
Speellokaal 1+3: ONS HUIS, Pastoor Paquaylaan 127, 3550 Heusden Zolder (Tel.: 011/57.36.22)
Speellokaal 2+4: HET VOLKSHUIS, Diestersesteenweg 40, 3583 PAAL-BERINGEN (Tel.: Geen)
Ploeg 1: Vr. 20u (Martijn Somers; Tel.: 0476/36.94.47; E-mail: martijn_somers@hotmail.com)
Ploeg 2: Vr. 20u (Wesley Carmans; Tel.: 0478/64.24.54; E-mail: wesleycarmans1977@gmail.com)
Ploeg 3: Vr. 20u (Wim Bastiaansen; Tel.: 011/57.22.33; E-mail: wim.bastiaansen@telenet.be)
Ploeg 4: Vr. 20u (Raymond Verspreet; Tel.: 0479/83.45.22; E-mail: raymond_verspreet@hotmail.com)
Heusden-Paal 1 Heusden-Paal 2 Heusden-Paal 3
1 39012 Sarrau, Jelle 2359 1 38776 Vansichen, Kenneth 1819 53791 Somers, Martijn 1683
2 51837 Philipsen, Mathias 2233 2 59960 Ulburghs, Piet 1727 13096 Kayikci, Kaan 1626
3 41076 Stynen, Koen 2055 3 14958 Carmans, Wesley 1700 16508 Pieters, Nick 1558
4 29971 Verheyen, Joost 1932 4 23990 Geerts, Luc 1697 45543 Vints, Heidi 1510
Heusden-Paal 4 Reserven
1 11797 Lemmens, Roger 1520 05622 Vansichen, Johny 1389 13991 Blommen, Clint 1368
2 11560 Vanhove, Siemen 1514 11557 Gong, Sebastian 1375 17292 Lippens, Ward 1339
3 11878 Ceccarini, Eugenio 1505 11556 Reynders, Gerome 1370 18368 Verspreet, Raymond 1297
4 24317 Theunis, Eddy 1410 78701 Bastiaansen, Wim 1369 11224 Kenens, Georges 1200
Reserven vervolg
05045 Lemmens, Etienne 1195 17797 Robijns, Krieke 1180 19576 Robijns, Nisse 1165
13282 Jakers, Jens 1190 17059 Stynen, Lisa 1175
21162 Castermans, Stefano 1185 20318 Jansen, Nathan 1170
Verantwoordelijke Limburgse Interclubs
Luc Cornet
Koppelstraat 56
3650 DILSEN-STOKKEM
GSM: 0474/99.52.74
E-mail: luc.cornet@schaakliga-limburg.be
Alle thuisploegen dienen de uitslagen via de website door te geven (tegen zaterdag 12u voor de ontmoetingen op vrijdag;
tegen zaterdag 24u voor de ontmoetingen op zaterdag). De uitslagenformulieren dienen NIET meer doorgestuurd te worden,
maar dienen wel tot het einde van het seizoen bijgehouden te worden in geval van betwistingen.
MODALITEITEN VAN STIJGEN EN DALEN
Afdeling 1 De laatste twee ploegen (nrs. 9 en 10) degraderen naar afdeling 2.
Afdeling 2 De eerste ploeg promoveert naar afdeling 1. (*)
De laatste twee ploegen (nrs. 9 en 10) degraderen naar afdeling 3.
Afdeling 3 De eerste ploeg promoveert naar afdeling 2. (*)
(*) Echter er is een conditionele promotie mogelijk als voor het seizoen 2020-2021 meer ploegen dan 10 zich inschrijven in derde afdeling.
Indien 11 ploegen, dan promoveert ook de nr. 2 uit derde afdeling naar afdeling 2.
Indien 12 ploegen, dan promoveren de nrs. 2 en 3 uit derde afdeling naar afdeling 2 en promoveert de nr. 2 uit tweede afdeling naar afdeling 1.
Indien meer dan 12 ploegen, dan idem als bij 12 ploegen, maar bijkomend wordt de competitie in 3de afdeling dan opniew een Zwitsers toernooi.