Kalender Volwassenen 2019 - 2020
Download Kalender Volwassenen
vr 30/08/2019 Loting + snelschaak 't Pelterke
zo 01/09/2019 Michel Szostek Maasmechelen
vr 06/09/2019 CKS 1 't Pelterke
za 07/09/2019 Handicap-Schaaktoernooi Houthalen-Oost
zo 08/09/2019 Belgisch Kampioenschap Rapid  
vr 13/09/2019 Limburgse Interclubs 1 P2-P1; P2-P1
za 14/09/2019 Limburgse Interclubs 1 P3-Landen 4
vr 20/09/2019 CKS 2 De Peel
za 21/09/2019 Belgisch Kampioenschap Blitz  
vr 27/09/2019 ZWI 1 / Limburgs Individueel Kampioenschap 1 De Peel / KA+ - Hasselt
zo 29/09/2019 Nationale Interclubs 1 P1-Dt Leuven 1; P2-Geel 2 (De Peel)
vr 04/10/2019 Limburgse Interclubs 2 P1-Bye; Heusden-Paal 3-P3
za 05/10/2019 Limburgse Interclubs 2 Leopoldsburg-P2
zo 06/10/2019 Limburgs Individueel Snelschaak 't Pelterke
vr 11/10/2019 CKS 3 't Pelterke
zo 13/10/2019 Nationale Interclubs 2 KSK47-Eynatten 2-P1; Mechelen 5-P2
vr 18/10/2019 CKS 4 / Limburgs Individueel Kampioenschap 2 De Peel
zo 20/10/2019 Nationale Interclubs 3 P1-Wirtzfeld 3; P2-Turnhout 2
vr 25/10/2019 Limburgse Interclubs 3 P1-Leopoldsburg; P2-Eisden 1; Heusden-Paal 4-P3
wo 30/10/2019 Limburgs RaindropChess De Peel - Neerpelt
vr 01/11/2019 CKS 5 't Pelterke
vr 08/11/2019 Leuven 1 / Inhaal Leuven / 't Pelterke
za 09/11/2019 Leuven 2 Leuven
zo 10/11/2019 Leuven 3 Leuven
ma 11/11/2019 Leuven 4 Leuven
wo 13/11/2019 Limburgs Individueel Kampioenschap 50+ 1 Hasselt
vr 15/11/2019 CKS 6 De Peel
zo 17/11/2019 Nationale Interclubs 4 Midden-Limburg 1-P1; Midden-Limburg 4-P2
vr 22/11/2019 Limburgse Interclubs 4 Eisden 1-P1; Hasselt 1-P2
za 23/11/2019 Limburgse Interclubs 4 P3-MSK-Dilsen 2
di 26/11/2019 Limburgs Individueel Kampioenschap 50+ 2 Tessenderlo
vr 29/11/2019 ZWI 2 / Limburgs Individueel Kampioenschap 3 't Pelterke
zo 01/12/2019 Nationale Interclubs 5 P1-Crelel 2; P2-Bye
vr 06/12/2019 Limburgse Interclubs 5 P1-Hasselt 1; P2-Heusden-Paal 1; Vlijtingen-P3
di 10/12/2019 Limburgs Individueel Kampioenschap 50+ 3 't Pelterke
vr 13/12/2019 CKS 7 't Pelterke
ma 16/12/2019 Blitz Eddy Mattheys  
vr 20/12/2019 CKS 8 / Maaslands Silvestersnelschaak De Peel / Eisden
zo 22/12/2019 Limburgs Ploegensnelschaak Landen
vr 27/12/2019 Inhaal De Peel
vr 03/01/2020 Inhaal De Peel
di 07/01/2020 Limburgs Individueel Kampioenschap 50+ 4 Lanklaar
vr 10/01/2020 Limburgse Interclubs 6 Heusden-Paal 1-P1; Landen 1-P2
za 11/01/2020 Limburgse Interclubs 6 P3-Houthalen-Oost 1
vr 17/01/2020 CKS 9 / Limburgs Individueel Kampioenschap 4 't Pelterke
zo 19/01/2020 Nationale Interclubs 6 Leuven 2-P1; Leuven 4-P2
di 21/01/2020 Limburgs Individueel Kampioenschap 50+ 5 Landen
vr 24/01/2020 Limburgse Interclubs 7 P1-Landen 1; P2-Genk; Houthalen-Oost 2-P3
zo 26/01/2020 Limburgs Individueel Rapid Houthalen-Oost
vr 31/01/2020 ZWI 3 De Peel
zo 02/02/2020 Nationale Interclubs 7 P1-Namur 2; P2-Mol 1
di 04/02/2020 Limburgs Individueel Kampioenschap 50+ 6 Tessenderlo
vr 07/02/2020 CKS 10 De Peel
vr 14/02/2020 Inhaal / Limburgs Individueel Kampioenschap 5 / Kampioenenhulde 16+ 't Pelterke
zo 16/02/2020 Nationale Interclubs 8 Herve 1-P1; Ans 4-P2
wo 19/02/2020 Limburgs Individueel Kampioenschap 50+ 7 Hasselt
vr 21/02/2020 Inhaal / Kampioenenhulde 16- 't Pelterke
vr 28/02/2020 CKS 11 't Pelterke
di 03/03/2020 Limburgs Individueel Kampioenschap 50+ 8 Lanklaar
vr 06/03/2020 CKS 1 De Peel
zo 08/03/2020 Nationale Interclubs 9 P1-Marche 1; P2-Mol 2
vr 13/03/2020 ZWI 4 / Limburgs Individueel Kampioenschap 6 De Peel
zo 15/03/2020 Nationale Interclubs 10 Echiquier Mosan 2-P1; Bye-P2
di 17/03/2020 Limburgs Individueel Kampioenschap 50+ 9 Landen
vr 20/03/2020 Limburgse Interclubs 8 Genk-P1; NLS 1-P2
za 21/03/2020 Limburgse Interclubs 8 P3-Hasselt 4
vr 27/03/2020 CKS 2 't Pelterke
za 28/03/2020 Limburgs Jeugdcircuit Heusden Heusden
zo 29/03/2020 Nationale Interclubs 11 P1-Lommel 1; P2-Westerlo 2
vr 03/04/2020 Inhaal / Vlaams Jeugdcriterium klaarzetten De Peel
za 04/04/2020 Vlaams Jeugdcriterium Neerpelt Neerpelt
vr 10/04/2020 CKS 3 De Peel
ma 13/04/2020 Paasrapid Leopoldsburg Leopoldsburg
vr 17/04/2020 Inhaal De Peel
vr 24/04/2020 Limburgse Interclubs 9 KA+ - Hasselt
vr 01/05/2020 CKS 4 't Pelterke
vr 08/05/2020 ZWI 5 / Limburgs Individueel Kampioenschap 7 't Pelterke
vr 15/05/2020 Inhaal 't Pelterke
za 16/05/2020 Neerpelts Rapid De Peel
do 21/05/2020 Vlaams Kampioenschap 1  
vr 22/05/2020 Vlaams Kampioenschap 2 / CKS 5 De Peel
za 23/05/2020 Vlaams Kampioenschap 3  
zo 24/05/2020 Vlaams Kampioenschap 4  
vr 29/05/2020 LO Maastricht 1 / Inhaal Maastricht / De Peel
za 30/05/2020 LO Maastricht 2 Maastricht
zo 31/05/2020 LO Maastricht 3 Maastricht
ma 01/06/2020 LO Maastricht 4 Maastricht
za 06/06/2020 Prijsuitreiking (18u30) 't Pelterke
vr 10/07/2020 Zomerblitz Hasselt Hasselt
zo 09/08/2020 Rapid Landen Landen