Kalender Jeugd 2018 - 2019
Download Kalender Jeugd
Interne werking
Tijdstip: 18u45 - 19u45
Datum Activiteit Datum Activiteit
vr 14/09/2018 Jeugdschaak vr 01/02/2019 Jeugdschaak
vr 21/09/2018 Jeugdschaak vr 08/02/2019 Jeugdschaak
vr 28/09/2018 Geen jeugdschaak vr 15/02/2019 Jeugdschaak
vr 05/10/2018 Geen jeugdschaak vr 22/02/2019 Jeugdschaak
vr 12/10/2018 Jeugdschaak vr 01/03/2019 Jeugdschaak
vr 19/10/2018 Jeugdschaak vr 08/03/2019 Geen jeugdschaak
vr 26/10/2018 Jeugdschaak vr 15/03/2019 Jeugdschaak
vr 02/11/2018 Geen jeugdschaak vr 22/03/2019 Jeugdschaak
vr 09/11/2018 Jeugdschaak vr 29/03/2019 Jeugdschaak
vr 16/11/2018 Jeugdschaak vr 05/04/2019 Jeugdschaak
vr 23/11/2018 Jeugdschaak vr 12/04/2019 Geen jeugdschaak
vr 30/11/2018 Jeugdschaak vr 19/04/2019 Geen jeugdschaak
vr 07/12/2018 Jeugdschaak vr 26/04/2019 Jeugdschaak
vr 14/12/2018 Jeugdschaak vr 03/05/2019 Geen jeugdschaak
vr 21/12/2018 Jeugdschaak vr 10/05/2019 Jeugdschaak
vr 28/12/2018 Geen jeugdschaak vr 17/05/2019 Jeugdschaak
vr 04/01/2019 Geen jeugdschaak za 18/05/2019 Prijsuitreiking (18u00, De Peel Neerpelt)
vr 11/01/2019 Jeugdschaak vr 24/05/2019 Jeugdschaak
vr 18/01/2019 Jeugdschaak vr 31/05/2019 Jeugdschaak
vr 25/01/2019 Jeugdschaak vr 07/06/2019 Jeugdschaak
Externe jeugdtoernooien
Datum Activiteit Datum Activiteit
za 08/09/2018 Vlaams Jeugdcriterium Leuven zo 03/03/2019 Vlaams Jeugdcriterium Geel
za 6/10/2018 Limburgs Jeugdsnelschaak Neerpelt za 09/03/2019 Limburgs Jeugdcircuit Overpelt
za 27/10/2018 Limburgs Jeugdkampioenschap 1 Houthalen-Oost za 16/03/2019 KBSB Schoolschaak Turnhout 
wo 31/10/2018 Limburgs RaindropChess Neerpelt zo 24/03/2019 Limburgs Jeugdcircuit Houthalen-Oost
do 01/11/2018 Vlaams Jeugdcriterium Turnhout za 30/03/2019 Limburgs Jeugdcircuit Heusden
za 03/11/2018 Limburgs Jeugdkampioenschap 2 Heusden za 06/04/2019 Vlaams Jeugdcriterium Neerpelt
za 10/11/2018 Vlaams Jeugdcriterium Zottegem zo 14/04/2019 Belgisch Jeugdkampioenschap Blankenberge 1
za 17/11/2018 Limburgs Jeugdcircuit De Zandkorrel Hechtel ma 15/04/2019 Belgisch Jeugdkampioenschap Blankenberge 2 
wo 21/11/2018 Limburgs Schoolschaak Overpelt di 16/04/2019 Belgisch Jeugdkampioenschap Blankenberge 3 
zo 25/11/2018 Vlaams Jeugdcriterium Gent wo 17/04/2019 Belgisch Jeugdkampioenschap Blankenberge 4 
do 27/12/2018 Vlaams Jeugdcriterium Brugge1 do 18/04/2019 Belgisch Jeugdkampioenschap Blankenberge 5 
vr 28/12/2018 Vlaams Jeugdcriterium Brugge2  vr 19/04/2019 Belgisch Jeugdkampioenschap Blankenberge 6
za 12/01/2019 Limburgs Jeugdcircuit Ter Duinen Hechtel za 20/04/2019 Belgisch Jeugdkampioenschap Blankenberge 7
za 19/01/2019 Vlaams Schoolschaak wo 01/05/2019 Vlaams Jeugdcriterium Aalter 
za 02/02/2019 Limburgs Jeugdrapid Bilzen za 04/05/2019 Limburgs Jeugdcircuit Eisden
za 09/02/2019 Vlaams Jeugdkampioenschap 1 Mechelen do 30/05/2019 Schaakweekend 1
za 16/02/2019 Vlaams Jeugdkampioenschap 2 Mechelen vr 31/05/2019 Schaakweekend 2
zo 17/02/2019 Vlaams Jeugdkampioenschap 3 Mechelen za 01/06/2019 Schaakweekend 3